Humble Bundle - gry na Androida za... za ile chcesz - Tabletowo.pl

Humble Bundle – gry na Androida za… za ile chcesz

Tabletowo.pl Humble Bundle - gry na Androida za... za ile chcesz Aplikacje Nowości

Na pewno słyszeliście kiedykolwiek o Humble Bundle. Jest to akcja, w ramach której można kupić gry za dowolnie wybraną przez siebie kwotę. Z poprzednich edycji promocji skorzystać mogli wyłącznie posiadacze komputerów pracujących pod kontrolą Windowsa, Linuksa i właściciele Maków. Najnowsza, co nas bardzo cieszy, została powiększona o Androida, dlatego też news na jej temat znajduje się na łamach Tabletowo.pl.

Gry dostępne od dolara: Osmos, Edge i Anomaly: Warzone Earth. Jeśli zapłacimy więcej niż średnia kwota płacona przez wszystkich dotychczasowych graczy (obecnie prawie 6 dolarów) otrzymujemy bonusową grę, World of Goo. Czas trwania akcji to dwa tygodnie.

Za minimalna kwotę otrzymamy aż trzy gry w możliwością zainstalowania na Androidzie (osobne instalki na telefon/tablet) i Steam (klucz). Do tego, jeśli muzyka w grach nam się wyjątkowo spodobała, razem z całym pakietem dostajemy soundtracki do wszystkich gier. Za kwotę wyższą (ponad 5 dolarów) otrzymamy dodatkowo czwartą grę bonusową czyli World of Goo – także na wszystkie platformy wyżej wymienione!

– dostaliśmy w mejlu od Czytelnika Mateusza, który skorzystał z akcji

Wszystkie środki, które zdecydujemy się wydać na gry, w zależności od tego jak ustawimy na stronie akcji, zostaną przekazane dla deweloperów lub na cele charytatywne.

Całkiem możliwe, że lista gier bonusowych zostanie zwiększona w ciągu tygodnia po osiągnięciu odpowiedniej sumy zebranej ze sprzedaży, wtedy także jest możliwość dopłacenia różnicy, by owe bonusowe gry otrzymać, a osoby które zapłaciły wcześniej wyższą kwotę automatycznie wejdą w posiadanie bonusów.

– dodał Mateusz

Zainteresowani? Zapraszam na stronę akcji Humble Bundle, za pośrednictwem której możecie zakupić powyższe gry.

Dzięki Mateusz za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona