Humble Bundle: cztery gry plus bonusowe Dungeon Defenders i Super Hexagon - Tabletowo.pl

Humble Bundle: cztery gry plus bonusowe Dungeon Defenders i Super Hexagon

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Humble Bundle: cztery gry plus bonusowe Dungeon Defenders i Super Hexagon Aplikacje Nowości

Jeśli uważnie śledzicie Tabletowo.pl na pewno nie umknęła Wam akcja Humble Bundle. W jej ramach można nabyć kilka gier za dowolnie wybraną przez siebie kwotę. Początkowo z akcji mogli się cieszyć wyłącznie posiadacze komputerów pracujących pod kontrolą Windowsa, Linuksa i właściciele Maków. Od czterech edycji wprowadzone zostały również gry na Androida. Dziś rozpoczęła się piąta edycja serii Humble Bundle. Jakie tytuły tym razem można kupić za dowolną kwotę?

Aktualnie w ramach Humble Bundle dostępne są następujące tytuły:
– Beat Hazard Ultra,
– Dynamite Jack,
– Solar 2,
– NightSky HD.

Osoby, które zapłacą za nie więcej niż średnia kwota (w chwili pisania tego tekstu było to 6,64 dolarów), otrzymają gratis kolejne dwa, interesujące tytuły. Mowa o Dungeon Defenders i Super Hexagon.

Poniżej możecie obejrzeć wideo krótko charakteryzujące każdą z wyżej wymienionych gier:

Zainteresowanych Humble Bundle zapraszam na stronę akcji. Warto pamiętać, że przy kupnie tytułów możemy sami zdecydować na jaki cel ma zostać przekazana kwota: na cele charytatywne czy dla deweloperów. Standardowo akcja potrwa dwa tygodnie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona