Huawei zaprasza na konferencję 6 kwietnia – to już niemal pewne, że ujrzymy wtedy P9 | Tabletowo.pl

Huawei zaprasza na konferencję 6 kwietnia – to już niemal pewne, że ujrzymy wtedy P9

Dołącz do dyskusji 0

Huawei P9 jest obecnie najbardziej wyczekiwaną premierą (dwa tygodnie po nim ma jeszcze zadebiutować HTC 10, jednak – sądząc po Waszych komentarzach – nie wzbudza to w Was tylu emocji). Do jego prezentacji zostały cztery tygodnie, bowiem to już niemal pewne, że tegoroczny flagowiec chińskiego producenta ujrzy światło dzienne dokładnie 6 kwietnia.

Tę samą datę podał dwa dni temu na swoim profilu na Twitterze Evan Blass:

Teraz dostaliśmy swojego rodzaju potwierdzenie ze strony samego Huawei – producent rozpoczął wysyłkę zaproszeń na konferencję, która odbędzie się 6 kwietnia w Londynie (fragment widać powyżej). Już na pierwszy rzut oka nie da się nie zauważyć nawiązania do podwójnego obiektywu aparatu w P9 (#OO). W tym przekonaniu utwierdza nas fraza:

Change the way you see the world

Oczywistym jest, że rozwiązanie zastosowane w tegorocznym flagowcu zmieni postrzeganie świata, jaki zobaczymy na ekranie tego smartfona. Stanie się to właśnie za sprawą możliwości robienia zdjęć przy użyciu nie jednego, a dwóch aparatów. Podobną rzecz posiada też LG G5 i oglądając filmy z nim w roli głównej oraz materiały promocyjne już możemy zacząć się domyślać, co zaoferuje Huawei P9. Ciekawe jednak, jakie funkcje doda od siebie producent.

Wyczerpujące informacje na temat specyfikacji technicznej tegorocznego flagowca Chińczyków znajdziecie w tym wpisie.

Źródło: Mobile Bulgaria przez GSMArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona