Huawei zaprasza do Berlina i pokaże Ascend’a Mate 7 oraz neonowe koty? | Tabletowo.pl

Huawei zaprasza do Berlina i pokaże Ascend’a Mate 7 oraz neonowe koty?

Dołącz do dyskusji 0

Zbliżają się targi IFA w Berlinie, a na nich zobaczymy zapewne wiele nowych urządzeń. Jednym z nich będzie kolejny topowy phablet od Huawei. O Ascend Mate 3 pisaliśmy już kilkakrotnie, ale regularnie pojawiają się nowe informacje jak chociażby ta, że będzie on nazywać się Ascend Mate 7.

Huawei wysłał ostatnio zaproszenia na premierę nowego urządzenia, która odbędzie się 4 września w Berlinie. Nie jest ono do końca jasne, ponieważ dostaliśmy zbiór obrazków, które na pierwszy rzut oka nie mówią zbyt wiele. Jedynym oczywistym elementem układanki jest czytnik linii papilarnych.

Ponadto według niektórych źródeł mogą powstać nawet dwie wersje tego phabletu. Huawei MT7-TL00 wspiera łączność TD-LTE i TD-SCDMA co oznacza, że będzie on przeznaczony na chiński rynek, a wariant MT7-CL00 ze wsparciem LTE i CDMA zobaczymy na całym świecie. Reszta specyfikacji jest taka sama i dostaniemy w nim 6-calowy ekran o rozdzielczości FullHD, 8-rdzeniowy procesor Kirin 920 o taktowaniu 1,8 Ghz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym ma on oferować 13-megapikselowy aparat główny, 5mpix na przodzie oraz 16 GB pamięci wbudowanej.

Oczywiście wszystkiego dowiemy się 4 września na targach IFA. Mnie tymczasem zastanawia o co twórcom chodziło zapowiadając swój phablet obrazkiem z neonowymi kotami. Macie pomysły o co w tym chodzi?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona