Huawei Watch droższy niż zapowiadano. Od jutra będziecie mogli go kupić 18
Huawei Watch (PRNewsFoto/Huawei Consumer Business Group)

Huawei Watch droższy niż zapowiadano. Od jutra będziecie mogli go kupić

Od jutra, tj. 10 listopada, w trzech sieciach sklepów pojawi się długo wyczekiwany Huawei Watch. Będzie go można kupić w Euro, Saturnie i MediaMarkt w cenie zaczynającej się od 1699 złotych. Jest drogo. Dużo drożej niż zapowiadał polski oddział producenta jeszcze kilka dni temu.

Przed weekendem Huawei zrobił nam smaka i opublikował na swoich portalach społecznościowych informację o zbliżającej się polskiej premierze jego zegarka inteligentnego. Wtedy rzucił jedynie, że dostępny będzie w tym miesiącu, a jego cena będzie wynosić od 1500 do 2500 złotych w zależności od wersji. No niestety, zapowiedzi nie znalazły odzwierciadlenia w rzeczywistości.

Cena Huawei Watch będzie startowała z poziomu 1699 złotych w wersji podstawowej. Za najdroższą natomiast przyjdzie nam zapłacić 3399 złotych. Wszystkie warianty i ich ceny widoczne są na poniższym zdjęciu autorstwa zaprzyjaźnionego portalu mgsm (zdjęcie pochodzi z oficjalnej polskiej premiery Huawei Watch).

huawei-watch-ceny-w-polsce

Przypomnę tylko, że Huawei Watch wyposażony jest w 1,4-calowy ekran AMOELD o rozdzielczości 400 x 400 pikseli, procesor Snapdragon 400 1,2GHz z 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 300 mAh, krokomierz oraz pulsometr. Całość działa pod kontrolą systemu Android Wear.

Podczas wspomnianej konferencji przedstawiono również nowego ambasadora Huawei, którym został Robert Lewandowski.

źródło i zdjęcie: mgsm