Fot: producenta

Huawei Watch GT Active z wyczekiwaną aktualizacją. Wreszcie można instalować tarcze z poziomu aplikacji

Zegarek od Huawei zbiera dobre opinie. Wiele osób chwali baterię, funkcjonalność oraz wygląd smartwatcha. Niestety, producent nie ustrzegł się przed paroma wpadkami, pośród których wiele osób wskazywało na brak możliwości instalowania nowych tarcz dla zegarka. No, ale w końcu od czego są aktualizacje, prawda?

Huawei Watch GT Active zadebiutował wraz ze smartfonami z serii P30. Urządzenie waży 46 gramów (bez paska), a jego wymiary to 46,5 x 46,5 x 10,6 mm. Korpus wykonano ze stali nierdzewnej, a koperta zbudowana jest z tworzywa sztucznego. Urządzenie cechuje się wodoszczelnością (do pięciu atmosfer), a pasek w wersji Active wykonano z fluoroelastomeru. Można wybrać dla siebie wersję ciemnozieloną lub pomarańczową.

Reklama

Recenzja Huawei Watch GT – smartwatch o ograniczonych możliwościach, ale za to ze świetną baterią

Watcha GT Active można rozpatrywać nie jako zupełnie nowy produkt, a pewnego rodzaju upgrade Huawei Watch GT, którego nie tak dawno recenzowała dla Was Kasia. Potwierdzeniem tych słów niech będzie to, że wersja Active, tak samo jak zwykły Watch GT, także nie oferował możliwości podmiany tarcz zegarka z poziomu aplikacji. Ot, mieliśmy 12 tarcz i to był w zasadzie cały nasz wybór.

Na szczęście nowa aktualizacja, którą producent odznaczył jako 1.0.7.36, przynosi kilka nowości, pośród których największą zmianą jest dodanie możliwości instalowania kolejnych tarcz z poziomu aplikacji. Producent miał też naprawić zauważone problemy i niedociągnięcia. Jest to więc update, który mimo tego, że waży zaledwie 1,59 MB, zdecydowanie warto pobrać i zainstalować na swoim smart-zegarku.

źródło: Kasia