Zawsze marzyłeś, żeby mieć jakieś Porsche? A co powiesz na Huawei Watch 2 Porsche Design? | Tabletowo.pl

Zawsze marzyłeś, żeby mieć jakieś Porsche? A co powiesz na Huawei Watch 2 Porsche Design?

Dołącz do dyskusji 0

Dawno, dawno temu w siedzibie Huawei, ktoś wpadł na pomysł, aby odpicować wizualnie jakieś urządzenie, opatrzyć je logiem Porsche Design, dodać pamięci wewnętrznej i sprzedać znacznie drożej, niż edycję standardową. Model Mate 9 kosztuje obecnie mniej więcej 2800 złotych, a jego wersja Porsche Design… drugie tyle. Producent jednak jedzie dalej, gdyż właśnie pojawiły się zapowiedzi zegarka Huawei Watch 2 Porsche Design.

Huawei Watch 2 to zegarek, o którym słyszy się od dłuższego czasu, jednak na rynku nie gości zbyt długo, gdyż nieco ponad 2 miesiące temu informowałem Was o dokładnej specyfikacji i ruszającej przedsprzedaży tego modelu. To wystarczająco, aby rynek został wypełniony recenzjami danego urządzenia, ale wciąż za wcześnie, aby każdy zdążył się zdecydować na jego zakup. Być może właśnie w celu rozkręcenia sprzedaży Huawei zdecydował się na wypuszczenie swojego zegarka w wersji Porsche Design?

Kwartet: szybkie fury, Leo Messi i nasza przepłacona elektronika ;)

Chciałbym powiedzieć o tym urządzeniu więcej, ale tak naprawdę… nie jestem w stanie. To po prostu Huawei Watch 2 w bardzo ładnej kopercie, opatrzony sygnowanym paskiem, który ma ładnie prezentować się z Huawei Mate 9 Porsche Design. Za taki zestaw trzeba będzie wydać ponad 9 tysięcy złotych, ponieważ zegarek wyceniono na 795 euro. W bezpośrednim przeliczeniu przekłada się to na jakieś 3400 złotych, ale cena w Polsce może być wyższa nawet o kilkanaście procent.

Zastanawiam się tylko, czy pojawią się osoby chętne na zakup takiego zegarka. Jeżeli jest ktoś taki wśród Was, to musicie wiedzieć, że zegarek na terenie Europy i Wielkiej Brytanii można kupić już teraz na stronie Porsche Design. Nie wiadomo, czy i kiedy (i za ile) Huawei Watch 2 Porsche Design pojawi się w Stanach Zjednoczonych, ale przyznam szczerze, że nie wróżę mu zbyt dużego sukcesu sprzedażowego. Przecież za ponad dwa razy mniej można mieć to samo urządzenie (które nawet wygląda podobnie), a za zaoszczędzoną kwotę wystarczy kupić sobie jakikolwiek inny gustowny dodatek. Bo Huawei, nawet z Porsche Design, to też nie jest szczyt mody i klasy… ;)

źródło: Porsche Design via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona