Huawei TalkBand 3 – niespodziewana premiera dnia dzisiejszego | Tabletowo.pl

Huawei TalkBand 3 – niespodziewana premiera dnia dzisiejszego

Dołącz do dyskusji 0

Huawei zaprezentował dzisiaj razem z P9 i P9 Plus kolejną generację swojej opaski TalkBand. Nie jest to jednak zwyczajna opaska fitness, a rozwiązanie 2w1.

Huawei TalkBand 3 wyposażono w zakrzywiony wyświetlacz PMOLED o rozdzielczości 80×128 pikseli. Przed uszkodzeniami chroni go szkło Gorilla Glass, natomiast przed wodą i kurzem norma IP57. Zaimplementowano także specjalną powłokę, zapobiegającą palcowaniu się ekranu. Kopertę wykonano zaś z wysokiej jakości stali. Za działanie wearable odpowiada akumulator o pojemności 91 mAh, który ma pozwolić na 3-4 dni użytkowania i 6 dni pracy w trybie standby. Ładowanie od 0 do 100% ma trwać około 90 minut.

Za łączność ze smartfonem odpowiada Bluetooth 4.2. I w tym miejscu należy wyjaśnić, na czym dokładnie polega wspomniane wcześniej rozwiązanie 2w1. Otóż opaska jest równocześnie słuchawką bluetooth. Jeśli więc ktoś zadzwoni, wystarczy wyjąć ją z koperty i włożyć do ucha, a po skończonej rozmowie umieścić z powrotem na miejscu. Oczywiście nie zabrakło też podstawowych funkcji, takich, jak liczenie kroków i spalonych kalorii czy też monitorowania snu użytkownika.

Huawei TalkBand 3 dostępny będzie w trzech wersjach: Active, Classic i Elite. Pierwsza z nich ma gumowy pasek w kolorze białym lub czarnym, druga skórzany (beżowy lub brązowy), natomiast trzecia posiada bransoletę, wykonaną ze stali nierdzewnej. Ich ceny wynoszą – odpowiednio – 169 euro, 199 euro i 249 euro.

Na koniec warto przypomnieć, że Kasia miała okazję testować poprzednią generację, TalkBand B2.

Źródło: Huawei

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona