Huawei szykuje kolejny tablet: MediaPad 7 Vogue - Tabletowo.pl

Huawei szykuje kolejny tablet: MediaPad 7 Vogue

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Huawei szykuje kolejny tablet: MediaPad 7 Vogue Nowości Plotki / Przecieki

Trudno nie zauważyć, że firma Huawei szuka swojego miejsca na mobilnym rynku. Jeszcze jakiś czas temu mogła być kojarzona z produktami, które raczej nie powalały na kolana. Obecnie zapowiada coraz ciekawsze urządzenia, obok których trudno przejść obojętnie. Jednym z takim modeli jest smartfon Huawei Ascend P2, który robi bardzo dobre pierwsze wrażenie (ciekawe jak po dłuższych testach). Ale nas jednak interesują tablety. Ostatnio w portfolio firmy pojawił się hybrydowy MediaPad 10 FHD, którego recenzja niebawem, a dziś słyszymy pierwsze pogłoski dotyczące czterordzeniowego tabletu 7-calowego. Mowa o Huawei MediaPad 7 Vogue.

Dzięki certyfikatowi DLNA otrzymanemu przez wspomniane urządzenie, poznaliśmy pierwsze szczegóły na jego temat. Wynika z nich, że MediaPad 7 Vogue będzie dostępny w dwóch wersjach: z czterordzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 1,2GHz oraz czterordzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 1,5GHz – oba oparte o ARM Cortex A9 (nie wiadomo jednak jakie to będą konkretnie jednostki, spekuluje się, że MediaTek może mieć coś z nimi wspólnego).

Produkt będzie wyposażony w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (szkoda, że Huawei nie pokusi się o 1280 x 800 pikseli…), a jego systemem operacyjnym będzie Android 4.1 Jelly Bean. Będzie oferował WiFi i wyjście HDMI, a opcjonalnie również 3G. W sprzedaży znajdą się trzy wersje tego produktu: S7-601u, S7-602u o S7-601w (prawdopodobnie WiFi, WiFi+3G e WiFi+3G/4G).

I to tyle informacji, jakie obecnie posiadamy na temat Huawei MediaPad 7 Vogue. Na więcej musimy poczekać do oficjalnej prezentacji, której terminu, niestety, nie znamy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona