Huawei szykuje budżetowca ze skanerem linii papilarnych - Tabletowo.pl

Huawei szykuje budżetowca ze skanerem linii papilarnych

Dołącz do dyskusji 0

Do tej pory czytniki linii papilarnych były dostępne jedynie w najdroższych, topowych urządzeniach. Jak donoszą ostatnie plotki Huawei chce to zmienić wprowadzając do sprzedaży tańszego smartfona właśnie z takim skanerem. Będzie szansa na hit?

Według najnowszych informacji Huawei jest w trakcie przygotowywania tańszego modelu, który przede wszystkim będzie charakteryzował się obecnością czytnika linii papilarnych. Będzie on umieszczony na tyle urządzenia, podobnie jak w chociażby w Huawei Mate 7.

Warto dodać, że najprawdopodobniej nadchodzące urządzenie będzie obsługiwało każdą sieć mobilną, co może sugerować, że smartfon doczeka się międzynarodowej premiery. Co ciekawe, mimo, że nie znamy specyfikacji tego telefonu, to poznaliśmy prawdopodobną cenę. Wynosi ona 999 junów, czyli około 600 złotych.

Cena takiego smartfona może więc być bardzo atrakcyjna. Jestem bardzo ciekawy, czy równie ciekawa będzie specyfikacja. Jeśli tak to Huawei może osiągnąć spory sukces wprowadzając na rynek takiego typu urządzenie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona