Huawei sprzedał 4 miliony egzemplarzy Mate 7 | Tabletowo.pl

Huawei sprzedał 4 miliony egzemplarzy Mate 7

Dołącz do dyskusji 0

Huawei podało właśnie wyniki sprzedaży swojego zeszłorocznego flagowca i zaprezentowało plany na ten rok. Oczywiście tym modelem Chińczycy pobili swój rekord. Jak wielkim sukcesem okazał się Mate 7 ? Na produkcji których modeli skupi się teraz firma?

Mate 7 uzyskał rekordowy wynik sprzedaży, 4 milionów egzemplarzy, co przy porównaniu do rezultatów chociażby Samsunga Galasy S6 czy iPhone’a 6 nie jest już tak oszałamiające. Warto jednak pamiętać, że Huawei zmienił się ostatnio nie do poznania.

Wystarczy spojrzeć na ich high-endy. Moim zdaniem często są lepsze od porównywalnych modeli konkurencji, głównie dzięki świetnemu wykonaniu oraz spersonalizowanej nakładce EMUI. CEO Huawei zapewniał, że jego firma skupi się nie tylko na tworzeniu smartfonów  z wyższej półki, ale także tych tańszych urządzeń. Liczę, że wkrótce poznamy ich nowy ciekawy budżetowy telefon. Przy odpowiedniej promocji w mediach mógłby cieszyć się sporą popularność u operatorów.

Wracając do tematu sprzedaży Mate 7, szef działu mobilnego powiedział, że dla Huawei ważniejsze od tych rezultatów jest zadowolenie klientów. Choć, czy podobnych sentencji nie słyszymy od innych koncernów? Cóż, zobaczymy jak będzie wyglądać jakość kolejnych modeli.

Uważam, że rezultaty Huawei Mate 7 dobrze zwiastują na przyszłość. Huawei P8 naprawdę może sprzedać się w znacznie większej ilości sztuk, w końcu zaoferuje jeszcze wyższy standard wykonania, świetny i energooszczędny procesor oraz wyświetlacz 5,2 cala, wygodny w codziennym użytku.

Jak widzicie przyszłość Huawei?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona