Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było: Huawei i Showmax organizują kino tabletowe! | Tabletowo.pl

Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było: Huawei i Showmax organizują kino tabletowe!

Dołącz do dyskusji 0

Kino może przybrać różną formę. Sony przez całe lato, aż do września 2018 roku, organizuje na przykład „Kino na leżakach”. Huawei postanowił natomiast zaprosić wszystkich chętnych do pierwszego w Polsce kina… tabletowego.

Akcja ma charakter typowo promocyjny, ale zaraz się przekonacie, że i tak warto wziąć w niej udział. Do kina tabletowego będziecie mogli wybrać się najbliższy piątek i sobotę, tj. 29 i 30 czerwca 2018 roku. Huawei i Showmax przygotują je w Warszawie, na Bulwarach Wiślanych w Pawilonie Literackim, na wysokości ul. Bednarskiej, na południe od mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Kino tabletowe otwarte będzie dla gości w piątek 29 czerwca od godziny 16:00 do godziny 19:00, natomiast w sobotę 30 czerwca od 14:00 do 20:00. Wstęp ma być w 100% bezpłatny. Każdy, kto się do niego wybierze, dostanie do ręki tablet Huawei MediaPad M5 10 z 10,8-calowym ekranem o rozdzielczości 2K i czterema głośnikami Harman Kardon oraz zainstalowaną aplikacją Showmax, na którym będzie mógł obejrzeć dowolny odcinek najnowszego serialu Patryka Vegi, „Kobiety mafii”.

Kino tabletowe

Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do odwiedzenia pierwszego w Polsce kina tabletowego, Huawei obiecuje kinowe przekąski oraz vouchery na 30 dni nieodpłatnego dostępu do Showmax, co w połączeniu z 14-dniowym, standardowym okresem próbnym przełoży się na aż 44 dni darmowego dostępu do platformy. Liczba voucherów jest jednak ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Polecamy również:

Kino na leżakach to świetna okazja, by poznać smartfony Sony i skorzystać z cashbacku do 600 złotych!

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona