Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było: Huawei i Showmax organizują kino tabletowe! - Tabletowo.pl

Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było: Huawei i Showmax organizują kino tabletowe!

Dołącz do dyskusji 0

Kino może przybrać różną formę. Sony przez całe lato, aż do września 2018 roku, organizuje na przykład „Kino na leżakach”. Huawei postanowił natomiast zaprosić wszystkich chętnych do pierwszego w Polsce kina… tabletowego.

Akcja ma charakter typowo promocyjny, ale zaraz się przekonacie, że i tak warto wziąć w niej udział. Do kina tabletowego będziecie mogli wybrać się najbliższy piątek i sobotę, tj. 29 i 30 czerwca 2018 roku. Huawei i Showmax przygotują je w Warszawie, na Bulwarach Wiślanych w Pawilonie Literackim, na wysokości ul. Bednarskiej, na południe od mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Kino tabletowe otwarte będzie dla gości w piątek 29 czerwca od godziny 16:00 do godziny 19:00, natomiast w sobotę 30 czerwca od 14:00 do 20:00. Wstęp ma być w 100% bezpłatny. Każdy, kto się do niego wybierze, dostanie do ręki tablet Huawei MediaPad M5 10 z 10,8-calowym ekranem o rozdzielczości 2K i czterema głośnikami Harman Kardon oraz zainstalowaną aplikacją Showmax, na którym będzie mógł obejrzeć dowolny odcinek najnowszego serialu Patryka Vegi, „Kobiety mafii”.

Tabletowo.pl Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było: Huawei i Showmax organizują kino tabletowe! Aplikacje Huawei Kultura Promocje

Kino tabletowe

Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do odwiedzenia pierwszego w Polsce kina tabletowego, Huawei obiecuje kinowe przekąski oraz vouchery na 30 dni nieodpłatnego dostępu do Showmax, co w połączeniu z 14-dniowym, standardowym okresem próbnym przełoży się na aż 44 dni darmowego dostępu do platformy. Liczba voucherów jest jednak ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Polecamy również:

Kino na leżakach to świetna okazja, by poznać smartfony Sony i skorzystać z cashbacku do 600 złotych!

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona