Huawei S7 Slim zadebiutuje na MWC 2011 - Tabletowo.pl

Huawei S7 Slim zadebiutuje na MWC 2011

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Huawei S7 Slim zadebiutuje na MWC 2011 Nowości

W portfolio Huawei obecnie możemy znaleźć tylko jeden tablet internetowy, model S7. Okazuje się, że na zbliżających się targach MWC 2011 na stoisku producenta zobaczymy kolejne urządzenie tego typu. Będzie nim Huawei S7 Slim, którego zdjęcia znajdziecie poniżej.

A że odnośnie specyfikacji tabletu nie wiadomo zupełnie nic (poza tym, że pracuje w oparciu o Androida – ciekawe w której wersji?), nie ma sensu się na jego temat rozpisywać. Miejmy tylko nadzieję, że 7-calowy ekran w nim zastosowany będzie pojemnościowy (w przeciwieństwie do pierwszej wersji Huawei S7, gdzie znajduje się oporowy, w późniejszej wersji z kolei już pojemnościowy).

Wszystko stanie się jasne już za tydzień. 14 lutego zaczynają się targi MWC 2011, z których będę zdawać relację bezpośrednio z Barcelony. Warto więc śledzić Tabletowo w czasie trwania targów (14 – 17 lutego). Oczywiście poza targami również zapraszamy do czytania o najnowszych tabletach na łamach naszego bloga.

Tabletowo.pl Huawei S7 Slim zadebiutuje na MWC 2011 Nowości   Tabletowo.pl Huawei S7 Slim zadebiutuje na MWC 2011 Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona