Huawei przygotowuje budżetowego 6-calowca dla amerykańskiej sieci AT&T | Tabletowo.pl

Huawei przygotowuje budżetowego 6-calowca dla amerykańskiej sieci AT&T

Dołącz do dyskusji 0

Do tej pory jedynym 6-calowcem od Huawei, jakiego spodziewaliśmy się zobaczyć w najbliższym czasie, był Mate 9 (premiera 3 listopada). Tymczasem okazuje się, że Chińczycy dla amerykańskiej sieci AT&T szykują smartfon z równie dużym wyświetlaczem, ale za to z dużo słabszą specyfikacją techniczną.

Urządzenie o oznaczeniu kodowym Huawei H1611 dostrzeżono zarówno na stronie Federalnej Komisji Łączności (FCC), jak i w bazie GFXBench. Ten ostatni zdradził nam sporo informacji na temat wyposażenia tego urządzenia.

Smartfon został wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 z układem graficznym Adreno 405, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 8 Mpix i kamerkę 2 Mpix na przodzie. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow z nakładką EMUI.

Huawei H1611 w GFXBench

Huawei H1611 w GFXBench

Federalna Komisja Łączności zdradziła natomiast też, że Huawei H1611 zasilany będzie przez ogniwo o pojemności 3000 mAh oraz że pamięć wewnętrzną można rozszerzyć przy pomocy karty microSD. W bazie FCC znajduje się też zdjęcie, które widzicie na samej górze.

Huawei H1611 został stworzony na wyłączność amerykańskiej sieci AT&T, więc nie należy się spodziewać, że smartfon pojawi się również na innych rynkach.

Źródło: GFXBench przez Phone Arena, FCC przez Phone Scoop

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona