Huawei P9 zadebiutuje już za tydzień?

Ani się obejrzeliśmy, a już rozpoczął się marzec. Wielokrotnie powtarzaliśmy, że to w tym miesiącu może zadebiutować Huawei P9 i własnie pojawiła się ku temu okazja. Producent bowiem rozpoczął wysyłkę zaproszeń na konferencję, która odbędzie się za tydzień, 9 marca, w Berlinie.

Teaser ją zapowiadający widzicie powyżej. Jak to bywa w takich przypadkach, nie mówi on niczego wprost. Na czarnym tle widnieje nim butelka, z której do szklanki przelewa się złoty płyn. Napis poniżej wskazuje, że jest to piwo. Oprócz tego umieszczono logo producenta oraz datę i miejsce wydarzenia.

Z drugiej strony, przy okazji ostatniego przecieku na temat Huawei P9 wspomniane zostało, że jego premiery powinniśmy się spodziewać w drugim kwartale 2016 roku. Przypomnę, że Huawei P8 zadebiutował 15 kwietnia. Patrząc na poczynania konkurencji są dwie możliwości: albo producent, podobnie, jak LG w przypadku G5 „przyspieszy” prezentację najnowszego flagowca, lub też zachowa tradycyjny, około 12-miesięczny odstęp i rzeczywiście pokaże go światu dopiero w okresie od kwietnia do czerwca.

W tym świecie nic nie jest pewnego i producenci cały czas nas czymś zaskakują. Czy więc Huawei P9 zadebiutuje już za tydzień? Szanse są 50/50. Jest to jednak prawdopodobne. Zwłaszcza, że ostatnio wyciekło bardzo dużo informacji na jego temat, co wskazywałoby, że jest on już prawie gotowy do oficjalnej prezentacji.

Źródło: Softpedia