Reklama

Jeśli jeszcze mieliście jakiekolwiek wątpliwości – już nie musicie ich mieć. Huawei P9 na pewno zadebiutuje 6 kwietnia

Zbliża się wyczekiwana przez wielu premiera nowego flagowca Huawei. Smartfon Huawei P9 zaprezentowany zostanie kilka dni przed debiutem HTC 10. Dostępny będzie w kilku wersjach – podstawowej, rozbudowanej i budżetowej.

Reklama

Ruszyła już specjalna strona dedykowana konferencji, podczas której Huawei pokaże swój najnowszy smartfon. Opublikowano też teaser zachęcający do udziału w niej. Dla przypomnienia tym, którzy nie czytali nagłówka ani wcześniejszych informacji – Huawei P9 zadebiutuje 6 kwietnia. Czyli niecały tydzień przed inną dużą premierą – HTC 10.

Konferencji przewodzi hasło „Zmień patrzenie na świat” (moje tłumaczenie ;)), a także hasztag ##OO. Zapewne odnosi się on do podwójnej kamery, jaka znajdzie się w Huawei P9. To tyle jeżeli chodzi o zapowiedzi ze strony Huawei – całą resztę znamy z przecieków, jakie od dłuższego czasu trafiają do sieci.

Wiemy np. że telefon pojawi się w czterech wariantach i czterech kolorach. Obowiązkowo wśród barw obudowy pojawi się tak ukochany od jakiegoś czasu przez producentów różowy. Jeżeli idzie o specyfikację, to odsyłam do tekstu, gdzie opisane są wszystkie warianty Huawei P9. Tutaj warto jedynie wspomnieć, że smartfon dostępny będzie z ekranem od 5 cali do aż 6,2 cala (P9 Max). Do tego pamięć RAM minimum 2 GB i akumulator od 2500 mAh do 3000 mAh.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał nowy Huawei P9, to warto zajrzeć do tekstu, w którym zamieściliśmy zdjęcia dyrektora firmy Huawei. Został on przyłapany z najnowszym modelem smartfona. A my czekamy na premierę 6 kwietnia, o której z pewnością będziecie mogli przeczytać na łamach tabletowo.pl.

źródło: Huawei