Huawei P8 Lite 2017 nie będzie dostępny w Polsce | Tabletowo.pl

Huawei P8 Lite 2017 nie będzie dostępny w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Huawei, prezentując P8 Lite 2017, zaskoczył wszystkich. Na szczęście pozytywnie, ponieważ smartfon ma bardzo dobrą specyfikację techniczną, a do tego jest po prostu ładny (przynajmniej w mojej opinii). Niektórzy zaczęli sobie nawet na niego ostrzyć pazurki, ale właśnie okazuje się, że nadaremno. Producent nie ma bowiem zamiaru wprowadzać tego modelu do Polski.

To dość zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że P8 Lite 2017 trafił już do sprzedaży w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Wydawało się więc, że jest tylko kwestią czasu, kiedy smartfon pojawi się na sklepowych półkach również w Polsce. Niestety, są na to nikłe szanse.

Z ciekawości zapytałem polski oddział Huawei, czy P8 Lite 2017 trafi też do naszego kraju. W odpowiedzi przeczytałem jednak, że „obecnie nie ma takich planów”. I choć niby pozostaje jeszcze cień nadziei, że smartfon mimo wszystko „zawita” także do Polski, to w rzeczywistości takie sformułowania najczęściej oznaczają, że trzeba porzucić wszelkie nadzieje.

Wygląda więc na to, że jedynym sposobem, aby wejść w posiadanie P8 Lite 2017, będzie jego „ściągnięcie” zza granicy. W Niemczech smartfon kosztuje 239 euro (~1050 złotych), natomiast w Wielkiej Brytanii – 185 funtów (~950 złotych).

Z dokładnym opisem, specyfikacją i zdjęciami P8 Lite 2017 możecie zapoznać się w tym wpisie.

Źródło: własne, Neowin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona