Huawei przygotował jeszcze jeden gratis dla osób, które kupią Huawei P30 lub P30 Pro

Cały czas trwa akcja promocyjna, w ramach której przy zakupie Huawei P30 można otrzymać w prezencie smartwatch Huawei Watch GT Active, a zamawiając Huawei P30 Pro taki sam inteligentny zegarek oraz dodatkowo ładowarkę bezprzewodową Huawei CP60. Producent przygotował jednak jeszcze jeden wartościowy gratis dla klientów.

Reklama

Przedsprzedaż Huawei P30 i P30 Pro potrwa do 2 kwietnia 2019 roku (do godziny 23:59), czyli już tylko do jutra. Jeśli ktoś więc ma ochotę przy okazji zgarnąć gratisy o łącznej wartości od 999 (smartwatch Huawei Watch GT Active) do 1178 złotych (inteligentny zegarek + ładowarka bezprzewodowa Huawei CP60), ma jeszcze nieco ponad dobę, aby zamówić najnowsze flagowce Huawei.

Reklama

To jednak nie jedyne gratisy, jakie czekają na osoby, które kupią Huawei P30 i Huawei P30 Pro. Co więcej, w tym przypadku promocja obowiązuje nie tylko zamówione w przedsprzedaży egzemplarze, ale również te nabyte do 27 kwietnia 2019 roku w regularnej sprzedaży.

Mowa tutaj konkretnie o ochronie wyświetlacza oraz tylnej obudowy – jeśli jeden z elementów (lub oba) zostaną uszkodzone w ciągu 90 dni od rejestracji w aplikacji HiCare, producent bezpłatnie wymieni je w autoryzowanym serwisie. Gwarancja naprawy obejmuje uszkodzenia, które nastąpiły w wyniku upadku/upuszczenia, uderzenia lub zgniecenia (pod warunkiem, że nie powstały one celowo).

fot. Huawei

Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować smartfon w aplikacji HiCare najpóźniej do 27 kwietnia 2019 roku. Dodatkowym warunkiem jest, że program musi być w wersji 9.0.11.XX lub nowszej (jeśli nie jest, trzeba go najpierw zaktualizować – można to zrobić skanując specjalny kod QR, dostępny na stronie promocji).

Jedna osoba może tylko raz skorzystać z bezpłatnej wymiany wyświetlacza i/lub tylnej obudowy w ciągu 90 dni od rejestracji w aplikacji HiCare.

Regulamin promocji (PDF)

Polecamy również: Huawei P30 Pro – pierwsze wrażenia

Huawei P30 Pro – pierwsze wrażenia. Zdjęcia nocne mają być jeszcze lepsze!

Źródło: Huawei