Huawei P20 Pro sprawdzony pod kątem wytrzymałości: jest nieźle, ale mogłoby być lepiej

Huawei P20 Pro już stał się bestsellerem. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to naprawdę świetny smartfon. Jak wypada pod kątem wytrzymałości? Sprawdzić to postanowił Zack z kanału JerryRigEverything. Powiem Wam szczerze, że wyniki są dosyć nieoczekiwane.

Huawei P20 Pro to bez wątpienia jeden z najlepszych smartfonów na świecie. Czy jednak należy do najwytrzymalszych? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Zack z kanału JerryRigEverything.

Pierwsze testy produkt od Chińczyków przechodzi bez problemu. Na plus oczywiście zasługuje to, że czytnik linii papilarnych nie jest łatwy do zarysowania, podobnie jak głośnik do rozmów telefonicznych. Na pozytywne noty również zasługuje szklane wykonanie tyłu urządzenia, jak i aluminium na krawędziach. Przejdźmy jednak do bardziej ekstremalnych zadań.

Niestety, ze względu na obecność panelu OLED, przypalany zapalniczką fragment ekranu nie regeneruje się. Nie jest to jednak coś dziwnego. Gorzej się robi w temacie wyginania. Sam autor materiału zaznacza, że nie spodziewał się tego, że urządzenie aż tak bardzo może się wygiąć. Efektem tego działania jest pęknięcie szkła na ekranie. Co prawda, usterka ta nie wpływa na działanie smartfona i można dalej z niego korzystać. Nie jest to jednak coś, co świadczy o świetnym wykonaniu urządzenia.

A co Wy myślicie o jakości wykonania modelu P20 Pro? Czy według Was urządzenie przeszło testy pomyślnie?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

https://www.tabletowo.pl/2018/04/30/porownanie-huawei-p20-pro-vs-samsungiem-galaxy-s9-plus/

Źródło: JerryRigEverything