Przedsprzedaż Huawei P20 Lite – poznaliśmy polską cenę | Tabletowo.pl

Przedsprzedaż Huawei P20 Lite – poznaliśmy polską cenę

Dołącz do dyskusji 0

Na stronach jednego z internetowych sklepów pojawił się smartfon Huawei P20 Lite. To ciekawe, biorąc pod uwagę to, że urządzenie nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Jest też cena wyrażona w złotówkach.

W sklepie x-kom można podziwiać już nową propozycję Huawei ze średniej półki – model P20 Lite. O jego specyfikacji i wyglądzie pisaliśmy już nie raz, więc nie ma sensu się powtarzać. Wszystko znajdziecie w poniższym newsie, skompletowanym przez Grzegorza. Wszystko oprócz polskiej ceny.

Specyfikacja Huawei P20 Lite już bez tajemnic. Właśnie potwierdziło ją wiarygodne źródło. Są też zdjęcia

Dotąd dysponowaliśmy jedynie przeciekiem dotyczącym ceny nowych smartfonów wyrażonych w euro. Z pomocą, chcąc lub nie chcąc, przychodzi nam sklep x-kom, który umieścił Huawei P20 Lite na swoich stronach. W cenie 1599 złotych.

Smartfon dostępny jest w trzech kolorach: różowym, czarnym i niebieskim. Zamówiony telefon zostanie wysłany klientom dzień przed premierą, tak by 27 marca, gdy Huawei P20 Lite będzie już oficjalnie zaprezentowany, kupujący go mogli już go używać.

No właśnie – skoro P20 Lite będzie kosztował 1599 złotych, to równie dobrze można pokusić się o szacunki dotyczące jego mocniejszych braci. Spodziewałbym się zatem, że Huawei P20 będzie kosztował 3199 złotych, a P20 Pro – 3899 złotych. Jak będzie, zobaczymy. Niewykluczone, że smartfony te również przedwcześnie pojawią się na stronach sklepów internetowych w Polsce. Wtedy będziemy mieli pełny obraz sytuacji.

[AKTUALIZACJA]

Aktualizacja - 2018.03.15Sklep x-kom do zamówienia z Huawei P20 Lite pozwala dorzucić za darmo elektroniczną wagę Huawei Smart Scale.

źródło: x-kom, dzięki Jakub!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona