Huawei P10 Lite w regularnej sprzedaży u naszych sąsiadów od 31 marca | Tabletowo.pl

Huawei P10 Lite w regularnej sprzedaży u naszych sąsiadów od 31 marca

Dołącz do dyskusji 0

Tańsza edycja tegorocznego flagowca Huawei pojawiła się już w ofertach sklepów internetowych, choć oficjalna data rozpoczęcia regularnej sprzedaży nie była dotąd znana. Teraz już wiemy, od kiedy Huawei P10 Lite będzie dostępny w Europie, a informacja ta pojawiła się wraz z ogłoszeniem dostępności tego modelu u brytyjskich operatorów telefonii komórkowych.

Dziś ruszyła przedsprzedaż Huawei P10 Lite u operatorów Vodafone, EE i Carphone Warehouse w Wielkiej Brytanii. Potrwa do 31 marca, kiedy to rozpocznie się wysyłka zamówionych egzemplarzy smartfonów.

Cena nie uległa specjalnej zmianie. W holenderskim MediaMarkt za smartfon trzeba zapłacić 349 euro, zaś w Wielkiej Brytanii chętni muszą wydać na niego 299 funtów, co jest w przeliczeniu niemal identyczną kwotą. Polska cena nie została jeszcze podana, ale w przeliczeniu jest to około 1500 złotych i raczej nie spodziewamy się jakiegoś szczególnego odstępstwa od tego poziomu.

Co ciekawe, na stronach operatorów, w specyfikację smartfonu wpisano procesor Kirin 658, choć podczas oficjalnego pokazu Huawei P10 Lite, podano wśród podzespołów Kirina 655. Nie jest to pierwszy raz, kiedy na stronach sprzedawców pojawia się taki dysonans, więc można przypuszczać, że telefon pojawi się na rynku w dwóch wersjach z różnymi procesorami. Równie dobrze może to być zwykła pomyłka. Jakkolwiek, kolosalnej różnicy nie będzie, gdyż Kirin 658 jawi się jako odrobinę podkręcona wersja 655-tki.

Pozostała specyfikacja jest taka, jak ją poznaliśmy kilka dni temu: 5,2 cala ekranu Full HD, 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i 12-megapikselowy aparat główny, zasilane przez baterię 3000 mAh z szybkim ładowaniem.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalną notkę Huawei dotyczącą sprzedaży tego smartfonu w naszym kraju.

źródło: AndroidCentral, EE

_
Weekend to idealny czas, by ruszyć szare komórki. Pamiętajcie o naszym konkursie organizowanym wspólnie z x-kom, w którym do wygrania Lenovo Moto 360 sport!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona