Huawei tymczasowo obniża ceny zegarków Watch GT Active oraz Watch GT

Rusza specjalna oferta dla smartwatchy Huawei w ramach kampanii Back to school. Zegarek Huawei Watch GT Active będzie można teraz kupić o 200 zł, a Huawei Watch GT o 100 zł taniej – wszystkie modele w rekomendowanej cenie 699 zł, a czasem nawet jeszcze niższej.

Huawei skojarzyło tymczasowe obniżki cen na swoje smartwatche z kampanią Back to school. Dzięki niej w sieciach wielu sklepów (jak i u operatora Play), w tym także Media Expertbędziecie mogli zaopatrzyć się w Huawei Watch GT lub Watch GT Active w tej samej cenie – 699 zł.

Reklama

Co godne podkreślenia, jest to rekomendowana cena, czyli taka, którą mogą zasugerować się sklepy, choć wcale nie muszą. Pewnie dlatego w al.to mamy do czynienia z z ceną 649 zł, i to w obu przypadkach (Watch GT i Watch GT Active). Stąd sumaryczna obniżka, na przykład w wypadku Huawei Watch GT Active, sięga tu nie 200, a 250 złotych, co jest naprawdę niezłą okazją. Watch GT Sport nie wszędzie doczekał się lepszej ceny – przynajmniej na razie.

Promocja Huawei kończy się 8 września lub z chwilą wyczerpania zapasów. Skierowana jest do osób prowadzących aktywny tryb życia i czasowo nakłada się na rozpoczęcie kolejnego sezonu biegowego, który rusza z końcem lata.

Jeśli interesuje Was nasza opinia na temat powyższych smartwatchy, nie krępujcie się i skorzystajcie z poniższych linków do recenzji.

źródło: informacja prasowa, własne szperanie