Huawei MediaPad zaktualizowany do Androida 4.0 | Tabletowo.pl

Huawei MediaPad zaktualizowany do Androida 4.0

Dołącz do dyskusji 0
20120428-225518.jpg

Huawei zaskoczył chyba wszystkich, kiedy w czerwcu ubiegłego roku zaprezentował tablet pracujący w oparciu o Androida 3.2 Honeycomb jako pierwszy producent na świecie. Można było mieć nadzieję, że tak samo szybko urządzenie to otrzyma możliwość aktualizacji do najnowszej wersji systemu wypuszczonej przez Google. Nestety, jak się okazało, na ten moment trzeba było poczekać aż do dziś. Jak informuje nasz Czytelnik, Alquere, Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla Huawei MediaPad jest już dostępny.

Z informacji podesłanych przez wspomnianego Czytelnika, który jest świeżo po przejściu procesu aktualizacji tabletu wynika, że system nie oferuje polskiego języka (a w wersji beta takowy był dostępny). Wiadomo, że nie wpływa to na komfort korzystania ze sprzętu jeśli zna się język (a jak się nie zna, to jest okazja, żeby nauczyć się podstaw), ale miło by było używać modelu w języku ojczystym.

Androida 4.0 Ice Cream Sandwich dla Huawei MediaPad znajdziecie na stronie producenta.

Dzięki Alquere za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona