Huawei MediaPad T1 to ciekawa 8-calowa propozycja za 160 dolarów | Tabletowo.pl

Huawei MediaPad T1 to ciekawa 8-calowa propozycja za 160 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Podczas ostatnich targów MWC w Barcelonie Huawei zaprezentował interesujące tablety. 7-calowy MediaPad X1 oraz 8-calowy MediaPad M1 pokazały, że Chińczycy mogą zrobić bardzo ciekawe urządzenia, co potwierdziła Kasia w swoich pierwszych wrażeniach. Teraz jednak chińska firma zapowiedziała kolejną dachówkę o nazwie MediaPad T1.

Huawei MediaPad T1 8.0 (nazwa kodowa to Honor S8-701u) to jak możecie się domyślić 8-calowe urządzenie, które na ekranie IPS LCD wyświetlać będzie obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Sercem tego urządzenia jest 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 200 o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 5-megapikselowy aparat (przednia kamera – 0,3 mpix), 8 GB pamięci wbudowanej, WiFi oraz baterię o pojemności 4800 mAh. System to oczywiście Androida, który w będzie na początku w wersji 4.3 JellyBean wraz z nakładką Emotion UI 1.6.

Nie jest jeszcze znana cena na międzynarodowym rynku, ale w Chinach po przeliczeniu urządzenie to kosztować będzie 162 dolary. Dostępne będą dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz srebrna. Nie jest to oczywiście topowy produkt, ale i tak może on znaleźć wielu nabywców na całym świecie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona