Huawei MediaPad T1 8.0 od teraz także w wersji z LTE | Tabletowo.pl

Huawei MediaPad T1 8.0 od teraz także w wersji z LTE

Dołącz do dyskusji 0

Huawei MediaPad T1 8.0 nie jest najnowszym tabletem. Jego premiera miała miejsce wiele miesięcy temu, a ja zdążyłam go przetestować już w październiku. Nie przeszkodziło to jednak producentowi w odświeżeniu modelu. I tak, poznaliśmy wersję produktu z LTE (poprzednia oferowała jedynie 3G).

Parametry techniczne modelu uległy jedynie kosmetycznym zmianom. Zamiast Androida 4.3 Jelly Bean znajdziemy tu nowszą, ale nie najnowszą wersję systemu – 4.4 KitKat z Emotion UI 3.0 (zamiast 1.6) oraz lepszą kamerkę przednią – 2 Mpix (zamiast 0,3 Mpix). Mówi się również, że odświeżony został procesor, ale też Qualcomma – zamiast Snapdragona 200 sercem tabletu ma być Snapdragon 410, ale informacja odnośnie procesora nie została potwierdzona.

Wyświetlacz MediaPad T1 8.0 to 8-calowa matryca IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Urządzenie oferuje 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix, GPS, Bluetooth, WiFi, slot kart microSD oraz akumulator o pojemności 4800 mAh.

Urządzenie z LTE zadebiutowało na rynku niemieckim w cenie wynoszącej 219 euro. Znając podejście Huawei do tabletów w Polsce, może się okazać, że MediaPad T1 8.0 LTE trafi u nas do sprzedaży, ale wyłącznie w ofertach operatorskich (tak było w przypadku wersji z 3G). To jednak są jedynie moje domysły – oficjalnych informacji w tej sprawie brak.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona