Huawei MediaPad T1 7.0 Plus posłuży nie tylko jako tablet, ale również jako powerbank | Tabletowo.pl

Huawei MediaPad T1 7.0 Plus posłuży nie tylko jako tablet, ale również jako powerbank

Dołącz do dyskusji 0

Nie samymi smartfonami Huawei stoi. W swojej ofercie ma również kilka tabletów. Teraz dołączył do nich kolejny – MediaPad T1 7.0 Plus. Ta budżetowa propozycja z niewysublimowaną specyfikacją techniczną może się jednak pochwalić niecodzienną funkcją – w razie potrzeby posłuży również jako powerbank.

Tablet wyposażono w akumulator o pojemności 4100 mAh. Gdy nie będzie on w danej chwili potrzebny, to z powodzeniem naładuje baterię co najmniej jednego smartfona od 0 do 100% – wszystko dzięki funkcji USB OTG. Jeśli natomiast użytkownik nie skorzysta z takiej możliwości, to zgromadzona energia pozwoli mu na maksymalnie 12 godzin oglądania filmów na 7-calowym ekranie o rozdzielczości 1200×600 pikseli.

Huawei MediaPad T1 7.0 Plus napędza czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC7731G z układem graficznym Mali-400. Duet ten wspierany jest przez 2 GB RAM. Na pliki użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 64 GB. Na tyle tabletu znalazł się aparat 5 Mpix, natomiast na jego przodzie kamerka 2 Mpix.

Łączność zapewniają: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11b/g/n, GPS z A-GPS oraz modem 3G, umożliwiający również wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Huawei MediaPad T1 7.0 Plus pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat z nakładką EMUI 3.0 (!)

Całość ma wymiary 191,8x107x8,5 mm i waży 278 gramów. Cena tabletu to 6490 peso filipińskich (około 535 złotych bez podatku).

Źródło: Manila Shaker

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona