Huawei Mediapad 7 Vogue - kolejne informacje lądują w sieci - Tabletowo.pl

Huawei Mediapad 7 Vogue – kolejne informacje lądują w sieci

Tabletowo.pl Huawei Mediapad 7 Vogue - kolejne informacje lądują w sieci Nowości Plotki / Przecieki

Wygląda na to, że plotki o nadchodzącym następcy Huawei Mediapad 7 Lite, którego to Kasia recenzowała dla Was całkiem niedawno, mogą okazać się prawdziwe. W sieci pojawia się o nim coraz więcej wzmianek, a najświeższa zawiera również potencjalny wygląd urządzenia, które miałoby nosić nazwę Huawei Mediapad 7 Vogue. Na co można będzie liczyć w nowym urządzeniu chińskiego koncernu?

Nie wiemy, na ile informacje pojawiające się w sieci są prawdziwe, jednakże według wstępnych ustaleń tablet będzie posiadał 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024×600 pikseli, czterordzeniowy procesor Cortex A9 o zegarze taktowanym 1,2 lub 1,5 GHz a także system Android 4.1 JellyBean. W specyfikacji znaleźć się mają moduły Bluetooth, GPS, WiFi oraz wsparcie dla DLNA i HDMI. Jako, że urządzenie ma zostać następcą modelu 7 Lite, prawdopodobnie zostanie wyceniony podobnie jak on, ciężko jednak wyrokować nie znając pozostałej części specyfikacji.

Zapowiedź urządzenia powinna pojawić się w najbliższych tygodniach – dowiemy się wtedy na pewno dużo więcej. Trzymajmy kciuki – Huawei rozszerzając swoje portfolio może dorzucić od siebie na rynek naprawdę ciekawy sprzęt, kto wie, czy nie w rozsądnej cenie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona