Huawei MediaPad 7 Lite w sprzedaży od 15 listopada - taniej niż zapowiadano - Tabletowo.pl

Huawei MediaPad 7 Lite w sprzedaży od 15 listopada – taniej niż zapowiadano

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Huawei MediaPad 7 Lite w sprzedaży od 15 listopada - taniej niż zapowiadano Nowości

Ostatnio można odnieść wrażenie, że Huawei prezentuje całkiem ciekawe produkty, jednak nieco za bardzo ociąga się z ich wprowadzaniem na rynek, przez co stają się wtedy mniej atrakcyjne. Tak było w przypadku MediaPad 10 FHD, który na swoją rynkową premierę czekał od lutego (MWC 2012) i dopiero teraz trafia do sprzedaży. 15 listopada na półkach sklepowych – początkowo w Niemczech – zadebiutuje 7-calowy tablet firmy: Huawei MediaPad 7 Lite. Jego premiera z kolei miała miejsce całkiem niedawno – pod koniec sierpnia na IFA 2012.

Konkurencja na rynku 7-calowych tabletów sprawiła, że Huawei zdecydował się obniżyć cenę swojego produktu. Początkowo sugerowano, że będzie wynosiła 249 euro. Ostatecznie MediaPad 7 Lite będzie można kupić za 199 euro. Jak wspomniałam, będzie to można zrobić już od połowy listopada.

Huawei MediaPad 7 Lite to urządzenie wyposażone w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor K3 Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej oraz, co ważne, 3G z możliwością wykonywania rozmów telefonicznych.

Na pokładzie urządzenia pracującego pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich (ciekawe co z aktualizacją do 4.1 Jelly Bean albo już 4.2) znajdziemy również slot kart microSD, aparat o rozdzielczości 3,2 Mpix, kamerkę, Bluetooth 3.0, GPS oraz akumulator o pojemności 4100 mAh. Tablet waży 370 g, a jego wymiary to 193 x 120 x 11 mm.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy Huawei MediaPad 7 Lite trafi do sprzedaży w Polsce i w jakiej cenie – staram się tego dowiedzieć. Gdy tylko mi się to uda – wrócę do Was z odpowiednimi informacjami.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona