Huawei MediaPad 7 Lite debiutuje w Polsce | Tabletowo.pl

Huawei MediaPad 7 Lite debiutuje w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Swoją premierę na polskim rynku świętuje dziś Huawei MediaPad 7 Lite, który zaprezentowany został pod koniec sierpnia bieżącego roku. Tablet trafi na półki sklepowe jeszcze w tym tygodniu i co więcej, dołączy także do oferty operatora sieci T-Mobile.

Huawei MediaPad 7 Lite został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz, na którym w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli prezentowany jest system Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Za wydajną pracą urządzenia odpowiada jednordzeniowy procesor K3 Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, który wspomagany jest przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Pamięć wewnętrzna w tym przypadku wynosi 8 GB, jednak przy wykorzystaniu slotu kart microSDHC można ją rozbudować o maksymalnie 32 GB .

Na jego pokładzie znalazło się także miejsce dla 3,2-megapikselowego aparatu głównego, kamerki dedykowanej połączeniom wideo, modułu sieci Wi-Fi, Bluetooth 3.0, GPS, modemu 3G, pozwalającego na wykonywanie rozmów telefonicznych oraz akumulatora o pojemności 4100 mAh. Całość zamknięto w aluminiowej obudowie o wymiarach 193 x 120 x 11 mm, zaś waga tabletu wynosi 370 g.

Sugerowana cena detaliczna Huawei MediaPad 7 Lite to 1269 złotych.

źródło: Huawei

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona