Jutro zadebiutuje też Huawei Mate RS Porsche Design - pierwszy smartfon z 512 GB pamięci wbudowanej | Tabletowo.pl

Jutro zadebiutuje też Huawei Mate RS Porsche Design – pierwszy smartfon z 512 GB pamięci wbudowanej

Dołącz do dyskusji 0

Już jutro Huawei oficjalnie zaprezentuje modele P20 i P20 Pro. Teraz jednak okazuje się, że producent pokaże na konferencji w Paryżu jeszcze jedną nowość, Huawei Mate RS Porsche Design.

Współpraca Huawei i Porsche trwa w najlepsze. W listopadzie 2016 roku zadebiutował Mate 9 Porsche Design, a październiku 2017 roku Mate 10 Porsche Design. Chińczycy oficjalnie zapowiedzieli, że jutro zaprezentują kolejny sprzęt z tej rodziny, ale nie będzie to P20 Porsche Design, a Mate RS Porsche Design.

Jak szepnęli informatorzy serwisowi źródłowemu, smartfon będzie całkowicie innym urządzeniem niż P20, P20 Pro i Mate 10 Porsche Design. Niewykluczone jednak, że sprzęt mimo wszystko jest wzorowany na modelu P20 Pro i również dostanie potrójny aparat główny, składający się z oczek o rozdzielczościach 40 Mpix (RGB), 20 Mpix (mono) i 8 Mpix (tzw. teleobiektyw).

Tak może wyglądać Huawei Mate RS Porsche Design (fot. Weibo)

Chociaż Mate RS Porsche Design jest bardzo tajemniczy, ponieważ dał o sobie znać zaledwie dzień przed oficjalną premierą, to chodzą słuchy, że smartfon – oprócz potrójnego aparatu głównego, który jest niemal pewnikiem – zostanie wyposażony w 512 GB pamięci wbudowanej. Od pewnego czasu wiemy, że Huawei przygotowuje takie urządzenie, aczkolwiek wydawało się, że będzie to Huawei Mate X lub Huawei Mate 20 Porsche Design.

Zarówno Mate 9 Porsche Design, jak i Mate 10 Porsche Design kosztowały w dniu premiery 1395 euro, jednak nie zdziwię się, jeżeli Mate RS Porsche Design będzie nieco droższy – jeśli oczywiście faktycznie zaoferuje 512 GB pamięci wbudowanej.

Polecamy również:

Taki właśnie będzie dostępny w Europie Huawei P20. Smartfon nie ma już przed nami tajemnic

Huawei P20 nie zachwycił? W takim razie zobacz, co zaoferuje Ci Huawei P20 Pro. Jego cenę też znamy

Źródło: GadgetMatch dzięki GizmoChina

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona