Huawei Mate 9 trafi na rynek w trzech wersjach | Tabletowo.pl

Huawei Mate 9 trafi na rynek w trzech wersjach

Dołącz do dyskusji 0

Widać, że zbliża się premiera Huawei Mate 9, ponieważ pojawia się coraz więcej przecieków na jego temat. Tym razem (ponownie już) słyszymy, że smartfon może być dostępny w trzech wersjach oraz wielu różnych kolorach.

Dzisiejszy przeciek nie przynosi żadnych, nowych informacji, ale wcale nie oznacza to, że jest bezwartościowy. Grafika, którą widzicie poniżej, może potwierdzać bowiem kilka wcześniejszych doniesień na temat Huawei Mate 9.

Przede wszystkim umieszczony na niej smartfon wygląda dokładnie tak samo, jak na opublikowanych wczoraj przez nas renderach. W dodatku ponownie pojawia się informacja, że dostępnych będzie siedem wersji kolorystycznych: biała, srebrna, szara, czarna, złota, brązowa i różowa (a więc dla każdego coś miłego).

Na grafice znalazł się także zapis o trzech wariantach oraz cenach każdego z nich (o tym też już słyszeliśmy). Podstawowy, czyli z 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej, ma kosztować 3199-3399 juanów, czyli równowartość około 1890-2010 złotych. Za smartfon z dwa razy większą przestrzenią na pliki użytkownika trzeba będzie natomiast zapłacić 3899 juanów (~2300 złotych). Z kolei kupienie najbardziej wypasionej wersji (6GB/256GB) wiązać się ma z wydatkiem już 4699 juanów (~2775 złotych).

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 ma zostać zaprezentowany 8 listopada.

Źródło: @playfuldroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona