Huawei Mate 9 pozuje do zdjęć 21

Huawei Mate 9 pozuje do zdjęć

Premiera najnowszego dziecka Huaweia coraz bliżej. Od kilku dni w sieci pojawia się także masa przecieków, dzięki którym chińskiemu producentowi trudno będzie nas zaskoczyć podczas prezentacji. Ostatnio wyciekły zdjęcia potwierdzające najmocniejszą specyfikację smartfonu. Teraz dołączają do nich kolejne fotografie, tym razem samego urządzenia.

Dotychczas wygląd Mate’a 9 znaliśmy tylko i wyłącznie renderów. Przyszedł jednak w końcu czas na to, żeby zobaczyć go na żywo, w pełnej okazałości.

Zamieszczone w sieci zdjęcia potwierdzają opublikowane rendery. Na przednim panelu znajduje się ogromny, 5.9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli) wraz z grillem głośnika, oczkami czujnika i kamery ponad nim oraz logo producenta na dole.

huawei-mate-9-photo-05

Na tylnym panelu znajdziemy podwójny aparat (20 Mpix i 12 Mpix) z logiem Leica wraz z lampą błyskową i laserowym autofocusem oraz czytnik linii papilarnych.

huawei-mate-9-photo-06

Oprócz tego mamy jeszcze przyciski głośności i włączania na prawej krawędzi, tackę SIM na lewej, 2 grille głośnika z portem USB-C na dole i gniazdo słuchawkowe na górze.

Huawei Mate 9 zostanie zaprezentowany już za 2 dni.

Źródło: NoWhereElse.fr przez Phone Arena