Huawei Mate 8 prawdopodobnie będzie miał zakrzywiony wyświetlacz | Tabletowo.pl

Huawei Mate 8 prawdopodobnie będzie miał zakrzywiony wyświetlacz

Dołącz do dyskusji 0

Można powiedzieć, że Samsung zapoczątkował trend produkcji smartfonów z zakrzywionymi wyświetlaczami nachodzącymi lekko na krawędzie telefonu. Huawei prawdopodobnie też stworzy takie urządzenie, którego premiera będzie miała miejsce już na początku września.

O przygotowaniach do prezentacji Huawei Mate 8 wiedzieliśmy już od kilku miesięcy. Wiadomo było, że smartfon zostanie – najprawdopodobniej – wyposażony w 6-calowy wyświetlacz QHD, procesor Kirin 950, grafikę ARM Mali T880 oraz 3 lub 4 GB pamięci RAM. Była mowa też o aparacie głównym z 20,7-megapikselową matrycą oraz frontowym z matrycą 8 Mpix.

Niedawno pojawiła się jednak grafika, która rzekomo przedstawia nadchodzącego Mate 8. Można na niej dostrzec, że ekran faktycznie jest lekko zaokrąglony po obu stronach. Premiera smartfona zaplanowana jest na 2 września. Czy najnowszy telefon od Huawei będzie w stanie konkurować z Samsungiem Galaxy S6 Edge+, którego premiera już jutro? Myślę, że jak najbardziej tak.

Źródło: gsmarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona