Huawei Mate 7 już niedługo otrzyma Lollipopa (aktualizacja: Ascend P7 oraz Honor 6 również) | Tabletowo.pl

Huawei Mate 7 już niedługo otrzyma Lollipopa (aktualizacja: Ascend P7 oraz Honor 6 również)

Dołącz do dyskusji 0

Niektórzy użytkownicy Huawei Mate 7 mogą czuć lekkie podirytowanie biorąc pod uwagę fakt, że nadal nie otrzymali aktualizacji do Androida 5.0 Lollipop. Prawdopodobnie już niedługo zostanie to wynagrodzone aktualizacją do jeszcze wyższej wersji systemu!

Jeden z użytkowników Huawei Mate 7 na łamach forum XDA Developers opublikował informację o nadchodzącej aktualizacji. Osoba ta jest podobno beta testerem, dzięki niej wiemy, że Huawei postanowił „przeskoczyć” aktualizację do Androida 5.0 Lollipop, zamiast tego już niedługo powinien oficjalnie ukazać się update do Androida 5.1 Lollipop.

Przedstawiciele Huawei poinformowali tego testera, że właśnie dlatego aktualizacja do Lollipopa trwa o wiele dłużej niż w przypadku innych marek, ponieważ od razu zostanie udostępniona (obecnie) najnowsza wersja systemu.

Osoba przesyłająca informację niestety nie podała żadnych szczegółów aktualizacji, nie wiemy kiedy się pojawi nie naszych urządzeniach i jakie zmiany przyniesie. Wiadomo jednak, że ta wersja systemu dla Huawei Mate 7 jest już testowana, co może potwierdzić zrzut ekranu z ustawień tego urządzenia.

huaweimate7_lollipop

Aktualizacja

Na Facebooku Huawei poinformował, że można przystąpić do testów Androida 5.1 Lollipop. Oprócz Mate 7 testy rozpoczęły się dla modeli Ascend P7 oraz Honor 6. Aby wziąć udział w testach wystarczy wysłać IMEI swojego urządzenia na maila [email protected]

https://www.facebook.com/HuaweiConsumerPolska/photos/a.282848128444058.73258.167065280022344/998340683561462/?type=1

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona