Huawei Mate 7 Compact na pierwszych zdjęciach 23

Huawei Mate 7 Compact na pierwszych zdjęciach

Zaledwie wczoraj Konrad informował, że Huawei prawdopodobnie podczas targów MWC zaprezentuje model Mate 7 Compact, a już dziś do sieci dostały się pierwsze zdjęcia, które rzekomo przedstawia tego smartfona. Jak Wam się podoba?

Według ostatnich plotek Hauwei Mate 7 Compact zostanie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej aż 5,5-cali (jak na „kompaktowe” urządzenie to bardzo dużo) o rozdzielczości prawdopodobnie Full HD. Sercem urządzenia ma zostać procesor Kirin 925 wraz z dwoma lub trzema gigabajtami RAM.

Wygląd Huawei Mate 7 Compact jeszcze wczoraj był dla nas niewiadomą. Dziś w sieci pojawiły się zdjęcia, na którym widoczny jest prawdopodobnie właśnie ten smartfon. Od frontu urządzenie wygląda niemal identycznie jak jego większy brat, oprócz rozmieszczenia czujników i kamerki do selfie. Z tyłu natomiast soczewka aparatu wraz z diodą LED nieco zmieniły swoją pozycję. Czytnik linii papilarnych został jednak mniej więcej w tym samym miejscu.

Huawei Mate 7 Compact zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej podczas marcowych targów MWC w Barcelonie. Oczekując na premierę tego smarfona zachęcam do zapoznania się z recenzją jego większego odpowiednika – Huawei Ascend Mate 7.