Huawei Mate 20 Lite za 799 złotych? 100 osób będzie mogło przetestować i zatrzymać smartfona za połowę ceny | Tabletowo.pl

Huawei Mate 20 Lite za 799 złotych? 100 osób będzie mogło przetestować i zatrzymać smartfona za połowę ceny

Dołącz do dyskusji 0

Huawei kolejny raz ruszył z kampanią, w ramach której 100 szczęśliwców będzie mogło przetestować Mate 20 Lite. Podobnie, jak w przypadku poprzedniej edycji, jest pewien haczyk – konieczność wpłacenia depozytu. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki temu możemy zostać posiadaczami najnowszego średniaka od Huawei za połowę standardowej ceny.

Aby zarejestrować się w kampanii wystarczy wejść na tę stronę i wypełnić odpowiedni formularz. Jak przeczytamy na stronie – podczas akcji zostaną wybrani kandydaci pasujący do profilu konsumenta dla smartfona Huawei Mate 20 Lite. Następnie zostanie wysłana prośba o wpłacenie depozytu w wysokości 799 złotych. Pierwszych 100 osób, które dokona wpłaty, otrzyma swój testowy egzemplarz.

Huawei Mate 20 Lite / fot. Tabletowo.pl

Celem kampanii jest rozpowszechnianie swojej opinii i spostrzeżeń na temat Huawei Mate 20 Lite. Oprócz tego można opisać swoje wrażenia z użytkowania na dedykowanej stronie, a trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone. Za pierwsze miejsce przewidziana jest nagroda w postaci zegarka Huawei Watch 2, za drugie – opaska Huawei Band B0, z za trzecie – kubek termiczny z logo Huawei.

Po zakończonych testach możemy zwrócić testowanego smartfona – wtedy otrzymamy z powrotem wpłacony depozyt. Możemy też jednak zatrzymać swój egzemplarz. Mało tego – oprócz samego smartfona w zestawie dołączona będzie ładowarka samochodowa Huawei Car Charger, a także list kampanii i gwarancja.

Tak więc – można „wyrwać” Huawei Mate 20 Lite z ładowarką samochodową za wspomniane 799 złotych (zamiast 1599 złotych za smartfona i 99 złotych za ładowarkę), a przy odrobinie kreatywności i szczęścia zgarnie się jeszcze zegarek, opaskę lub kubek. Całkiem kuszące…

Recenzję Huawei Mate 20 Lite znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Huawei

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona