Znamy ceny Huawei Mate 10 Pro i Mate 10 Lite. Przedsprzedaż zaraz ruszy | Tabletowo.pl

Znamy ceny Huawei Mate 10 Pro i Mate 10 Lite. Przedsprzedaż zaraz ruszy

Dołącz do dyskusji 0

Huawei zaprezentował dziś trzy modele z serii Mate 10: Mate 10, Mate 10 Pro i Mate 10 Lite. Jak już zdążyliście się dowiedzieć, pierwszy z ww. nie trafi do Polski. Pozostałe dwa jednak tak i wiemy, ile przyjdzie za nie zapłacić klientom. Sprawdźcie też, jakie gratisy Huawei przygotował dla osób, które zamówią smartfony w przedsprzedaży.

Zacznijmy od razu z grubej rury, czyli od Mate 10 Pro. Przedsprzedaż najnowszego flagowca Huawei rozpocznie się 27 października, czyli za 11 dni. Cenę urządzenia ustalono na 3499 złotych, czyli dokładnie tyle samo, ile Samsung na wstępie chciał za Galaxy S8. Osoby, które złożą zamówienie w pre-orderze, otrzymają w prezencie kamerkę 360°.

Jeżeli zaś chodzi o Mate 10 Lite, to jego cenę ustalono na 1499 złotych. Nie tylko według mnie to świetna i niezwykle konkurencyjna oferta – spokojnie można nawet powiedzieć, że jedna z najlepszych na rynku. Przedsprzedaż tego modelu rozpocznie się już jutro, 17 października. Osoby, które przedpremierowo zamówią ten smartfon, otrzymają w prezencie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth o wartości ~200 złotych.

Przedsprzedaż obu modeli potrwać ma około dwa tygodnie, aczkolwiek nie mamy jeszcze konkretnych dat ich zakończenia oraz rozpoczęcia wysyłki zamówionych urządzeń.

Polecamy również:

Huawei Mate 10 Pro – pierwsze wrażenia. Czym zaskoczył Huawei?

Źródło: własne

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona