Nasze informacje o dacie premiery Huawei Mate 10 zostały właśnie potwierdzone | Tabletowo.pl

Nasze informacje o dacie premiery Huawei Mate 10 zostały właśnie potwierdzone

Dołącz do dyskusji 0

Jakiś czas temu naszej Kasi udało się uzyskać exclusive na temat specyfikacji, cen oraz daty premiery Mate 10. I choć informacje pochodziły z zaufanego i dobrze poinformowanego źródła, to mimo wszystko czekaliśmy na bardziej „oficjalne” potwierdzenie. Właśnie je dostaliśmy.

Najczęściej doniesienie tego typu sugeruje, że jakieś urządzenie zadebiutuje już zaraz, za kilka-kilkanaście dni. Cóż, w tym przypadku sytuacja wygląda jednak nieco inaczej. Głównie dlatego, że nie jest to oficjalna informacja bezpośrednio od producenta – chociaż na takową wygląda – a wciąż przeciek. Nie od Huawei wiemy bowiem, że Mate 10 zostanie zaprezentowany 16 października 2017 roku na konferencji w Monachium.

Zaproszenie na premierę Huawei Mate 10 (fot. Tech Prolonged)

Oprócz daty premiery, na widocznym powyżej zaproszeniu (nie rozesłanym jeszcze do mediów) widać również slogan o treści: Meet the device worth waiting for, czyli Poznaj urządzenie, na które warto było czekać. Szczerze mówiąc nie wiem, ile osób przebiera nóżkami, okazując w ten sposób rosnącą niecierpliwość i niemożność doczekania się premiery Mate 10, ale fakt jest taki, że sam producent już kilkukrotnie dał nam do zrozumienia – a właściwie to nawet obiecał – że szczęki nam opadną na widok tego smartfona.

Największego kalibru deklaracją była jednak ta, że Mate 10 ma być pod każdym względem lepszy od jubileuszowego iPhone’a. I choć szczerze szanuję Huawei, to jednocześnie wiem, że Apple potrafi (jak się porządnie przyłoży) wypuścić na rynek urządzenie, naszpikowane bajerami i innowacyjnymi rozwiązaniami. W nadchodzącym iPhone’ie na pewno trochę ich się nagromadzi, więc Chińczycy muszą mocno się postarać, aby dosięgnąć i dodatkowo podbić ustawioną przez ten sprzęt poprzeczkę.

Przy okazji przypomnę, że razem z Mate 10 zadebiutuje również dwukrotnie tańszy Mate 10 Lite. Więcej na temat obu smartfonów dowiecie się z >tego artykułu<.

*Na zdjęciu tytułowym Huawei Mate 9 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: Tech Prolonged

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona