Zagadka: co od trzech generacji nie zmienia się w serii Huawei Mate? 22

Zagadka: co od trzech generacji nie zmienia się w serii Huawei Mate?

Huawei nastraja się już powoli na premierę swojego najnowszego phabletu. Są rzeczy, którymi producent będzie chciał zaskoczyć przyszłych nabywców urządzenia, a jedną z nich może okazać się czas pracy na jednym ładowaniu. Podczas gdy wielu producentów sukcesywnie zmniejsza pojemność baterii w swoich flagowcach, smartfon Huawei będzie dysponował ogniwem równie dużym, jak jego poprzednicy.

Huawei Mate 8 miał baterię 4000 mAh, Mate 9 miał baterię 4000 mAh, więc Mate 10 też będzie miał baterię 4000 mAh. Tak wynika z postu na Twitterze, zamieszczonego na oficjalnym koncie Huawei. Fakt – to nie jest pierwszy raz, kiedy o tym piszemy, jednak tym razem przecieki potwierdził sam producent. Wierzymy mu zatem i ufamy, że dostaniemy w tym roku flagowca, o którego nie trzeba będzie się martwić, że nie dotrwa do końca dnia.

O baterii w Huawei Mate 10 wiemy też to, że będzie wspierać technologię Huawei Super Charge, co oznacza, że naładujemy ją szybko, nawet jeśli procenty na wskaźniku akumulatora będą nam znikać w oczach.

Zagadka: co od trzech generacji nie zmienia się w serii Huawei Mate? 23
Huawei Mate 10 Pro (fot. @evleaks)

 

Do premiery Huawei Mate 10 i Mate 10 Pro niedaleko, bo ta już 16 października. Wtedy też producent może ogłosić wprowadzenie do Europy modelu Mate 10 Lite (a.k.a. Huawei Maimang 6). Do tego czasu powinniśmy wiedzieć o spodziewanych smartfonach niemal wszystko, gdyż nawet w tym momencie jesteśmy w stanie podać naprawdę dużo informacji na temat Mate 10, Mate 10 Pro i Mate 10 Lite. Sama konferencja i urządzenia zaskoczeniem pewnie nie będą – oby jednak zaskoczyły nas podczas testów. Z baterią 4000 mAh jest taka szansa.

źródło: @HuaweiMobile dzięki AndroidAuthority