Wiemy, kiedy zadebiutuje smartfon Huawei z czterema aparatami i ekranem 18:9. Już niedługo | Tabletowo.pl

Wiemy, kiedy zadebiutuje smartfon Huawei z czterema aparatami i ekranem 18:9. Już niedługo

Dołącz do dyskusji 0

W portfolio Huawei znaleźć można sporo smartfonów z trzema aparatami. Producent chce jednak pójść o krok dalej i wypuścić na rynek urządzenie z czterema „oczkami”. I zrobi to już wkrótce, co właśnie potwierdził.

Smartfon, o którym tu mowa, to Huawei Maimang 6, czyli bezpośredni następca Huawei Maimang 5. Nazwa bez wątpienia jest egzotyczna, ale ten ostatni zadebiutował na innych rynkach również jako Huawei G9 Plus, więc można się spodziewać, że jego sukcesor także pojawi się gdzieniegdzie pod zmienionym szyldem.

Poniżej możecie zobaczyć zaproszenie na premierę Maimang 6, którą zaplanowano na 22 września. I choć Huawei nie zdradza nic więcej, to my wiemy już, jaki smartfon zadebiutuje za nieco ponad tydzień. Konkretniej mówiąc ten, który niedawno uzyskał certyfikat TENAA. Skąd ta pewność? Ano stąd, że zarówno na widocznym poniżej plakacie, jak i na opublikowanych przez chińską agencję zdjęciach można zauważyć to samo, charakterystyczne dla tej serii logo.

Zapowiedź premiery Huawei Maimang 6

W dodatku umieszczony na zapowiedzi obrys jest wyjątkowo „długi”, co sugeruje, że Maimang 6 zostanie wyposażony w wyświetlacz o proporcjach 18:9 (2:1). Dokładnie taki ekran ma certyfikowany niedawno przez TENAA model i to po prostu nie może być kolejny zbieg okoliczności. Tak więc można z całą pewnością stwierdzić, że to właśnie ten smartfon zadebiutuje 22 września.

Jeżeli jesteście zainteresowani, co w kwestii specyfikacji zaoferuje Maimang 6, odsyłam Was do >tego artykułu<.

Źródło: Weibo przez GizmoChina

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona