Huawei + Leica, co z tego wyniknie? | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Huawei + Leica, co z tego wyniknie?

Dołącz do dyskusji 0

Gdybym się Was zapytała, który komponent w smartfonach jest dla Was najważniejszy podczas wyboru nowego smartfona, zapewne spora część zdecydowanie odpowiedziałaby, że aparat. Huawei doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nawiązał współpracę z niemiecką firmą Leica.

Aparaty w smartfonach Huawei nie należą do najgorszych, ale wciąż niestety nie można ich porównywać z najlepszymi (jak choćby Galaxy S6 czy LG G4 – oraz ich świeżo zaprezentowanymi następcami). Choć zdecydowanie tryb Super noc po prostu wymiata, tak zdjęć w dzień nie można nazwać rewelacyjnymi – są po prostu bardzo dobre. Huawei wie, że klienci coraz większą wagę przykładają właśnie do możliwości fotograficznych urządzeń mobilnych, o czym doskonale świadczy nawiązane partnerstwo.

Oliver Kaltner, CEO Leica, stwierdził dziś, że wraz z Huawei będą dążyli do osiągnięcia bezkompromisowej jakości zdjęć robionych smartfonami. Nawiązane partnerstwo ma być świetną okazję, by Leica mogła zaprezentować swoją wiedzę i doświadczenie w nowym dla siebie segmencie i poszerzyć działalność na dotychczas nieznane obszary. Tym samym Huawei zyska lepsze aparaty, a Leica trafi do nowych grup docelowych.

Wiadomo już, że długoterminowa współpraca Huawei i Leica będzie obejmowała przede wszystkim badania, rozwój, projektowanie nowych rozwiązań z zakresu mobilnych rozwiązań fotograficznych. Więcej szczegółów ma zostać ujawnionych w późniejszym czasie.

źródło: androidcentral

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona