Dwa nowe akcesoria do smartfonów od Huawei: kamerka EnVizion 360 i powerbank Huawei SuperCharge - Tabletowo.pl

Dwa nowe akcesoria do smartfonów od Huawei: kamerka EnVizion 360 i powerbank Huawei SuperCharge

Dołącz do dyskusji 0

Huawei dostarczył nam sporej ilości wrażeń, prezentując dziś Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design i Mate 10 Lite. To jednak nie wszystko, co producent przywiózł ze sobą do Monachium (to w tym mieście odbywała się bowiem konferencja). Firma pochwaliła się jeszcze kamerką 360° i powerbankiem.

Kamerki 360° szybko zyskują na popularności i nie dziwota, że kolejni producenci wypuszczają na rynek swoje propozycje. Huawei nie pozostaje na ten trend obojętny, dlatego też zaprezentował światu EnVizion 360. Jak urządzenie wygląda – widzicie na samej górze. Od razu rzuca się w oczy, że nie jest to samodzielne akcesorium, ponieważ aby działać, musi zostać podłączone do smartfona poprzez złącze USB Typu C.

EnVizion 360 dysponuje dwoma 13 Mpix sensorami. Dzięki temu użytkownik może robić zdjęcia w rozdzielczości nawet 5K i rejestrować wideo w 360° jakości 2K. Huawei zadbał także o szybką i bezproblemową możliwość udostępniania zapisanych materiałów w serwisach społecznościowych – służy do tego dedykowana aplikacja.

Jak wspomniałem, oprócz kamerki EnVizion 360, producent zaprezentował również powerbank – Huawei SuperCharge. Ma on pojemność 10000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie niskim napięciem prądu 4.5V/5A. Dzięki niemu można oczywiście uzupełniać energię nie tylko w smartfonach, ale również w innych urządzeniach. Akcesorium oferuje bowiem zarówno złącze USB Typu C, jak i pełnowymiarowe USB.

Powerbank Huawei SuperCharge (fot. @HuaweiMobile)

Huawei przywiózł do Europy również inteligentną wagę – zainteresowanych jej tematem odsyłam jednak do >tego artykułu<.

Polecamy również:

Premiera Huawei Mate 10 i Mate 10 Pro. Huawei obiecywał dużo i nie rzucał słów na wiatr

Źródło: informacja prasowa, @HuaweiMobile, Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona