Huawei Honor Tablet już oficjalnie - 8 cali z funkcją dzwonienia - Tabletowo.pl

Huawei Honor Tablet już oficjalnie – 8 cali z funkcją dzwonienia

Dołącz do dyskusji 0

W Malezji zadebiutował właśnie 8-calowy Huawei Honor Tablet, który wyróżnia się modemem 3G HSPA+. Od dziś można go zamawiać w systemie przedsprzedaży. Mówi się, że ogólna sprzedaż nastąpi 16 października.

Cena urządzenia to zaledwie 183,77 dolarów. W chwili obecnej jest to około 620 zł. Warto mieć na uwadze, że z tego tabletu można swobodnie wysyłać wiadomości SMS i odbierać połączenia telefoniczne. Tak więc może też pełnić funkcję telefonu.

Honor Tablet charakteryzuje się ekranem o wspomnianych 8-calach i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. W obudowie ulokowano procesor Snapdragon 200 o taktowaniu 1,2 GHz, wsparty 1 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 16 GB pamięci wewnętrznej, a do zdjęć aparat o matrycy 5 Mpix.

Akumulator ma pojemność 4800 mAh, a modem 3G szybkość 42 Mbps. Warto też wspomnieć o grubości tabletu, która wynosi 7,9 mm.

Tabletowo.pl Huawei Honor Tablet już oficjalnie - 8 cali z funkcją dzwonienia Chińskie Huawei Tablety

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona