Huawei Honor 6 wchodzi do Europy! | Tabletowo.pl

Huawei Honor 6 wchodzi do Europy!

Dołącz do dyskusji 0

Huawei zaprezentował w czerwcu Honor 6, który jest bardzo mocnym phabletem tego producenta. Niedawno doczekał się on nawet odświeżonej wersji o nazwie Honor 6 Extreme Edition. Jednak problem z nim był jeden – nie mogliśmy dostać go oficjalnie w Europie. To niestety jest minus wielu ciekawych produktów z Azji, jednak powoli się to zmienia i ten model jest dobrym tego przykładem. Okazuje się bowiem, że niedługo pojawi się na Starym Kontynencie.

Huawei chce pokazać się z bardzo dobrej strony w Europie i dlatego uruchomił specjalną stronę dla swojego tabletofonu Honor 6 oraz ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest 50 sztuk tego urządzenia. Wystarczy jedynie podać swój adres e-mailowy, a jest na to jeszcze ponad 6 dni. Niestety jest on przeznaczony tylko dla osób w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech oraz Francji.

http://youtu.be/T6cNZ_KbJSg

Jeśli chodzi o specyfikację tego phabletu, to ma on 5-calowy ekran o rozdzielczości 1080p, 3 GB pamięci RAM oraz 8-rdzeniowy procesor Kirin 920. Znajdziemy w nim także 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej, slot na karty microSD, 13-megapikselowy aparat główny (5 mpix na przednim panelu), baterię o pojemności 3100 mAh oraz Androida 4.4.2 KitKat.

Nie są znane jeszcze europejskie ceny, ale pierwotnie kosztował on 360 dolarów za wersję 16 GB i 410 dolarów za wariant z 32 GB pamięci wbudowanej. Trafi on 28 października do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii i Francji. Nie wiadomo na razie czy pojawi się on później w innych państwach.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona