Huawei Ascend P8 uchwycony na pierwszych zdjęciach | Tabletowo.pl

Huawei Ascend P8 uchwycony na pierwszych zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, które – rzekomo – przedstawiają Huawei Ascend P8. Dzięki nim jesteśmy niemal pewni, że najnowszy smartphone chińskiego producenta będzie wykonany z metalu.

Ze zdjęć, oprócz wykorzystywanych materiałów, możemy wywnioskować, że Huawei Ascend P8 będzie posiadał jedną diodę LED, a sloty na karty SIM oraz Micro SD zostaną umiejscowione na jednym z boków urządzenia.

A co ze specyfikacją? Od jakiegoś czasu mówi się, że najnowszy Huawei Ascend P8 ma zostać wyposażony w 5,2–calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli). Sercem urządzenia, najprawdopodobniej, będzie ośmiordzeniowy procesor Kirin 930, który wspierany będzie przez 3–gigabajtową pamięć RAM. Dodatkowo Ascend P8 otrzyma 32 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej przy pomocy kart Micro SD. Według licznych plotek wiadomo, że najnowsze dziecko z logo Huawei będzie wyposażone w czytnik linii papilarnych.

Według nieoficjalnych informacji Huawei Ascend P8 będzie kosztował mniej niż 500 dolarów i zostanie zaprezentowany podczas targów MWC w Barcelonie na początku Marca 2015 roku. Czy tak będzie rzeczywiście wyglądał Ascend P8 i czy powyższa specyfikacja okaże się prawdziwa? Na odpowiedź musimy jeszcze trochę poczekać…

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona