Huawei Ascend Mate 3 – 6 cali, start we wrześniu | Tabletowo.pl

Huawei Ascend Mate 3 – 6 cali, start we wrześniu

Dołącz do dyskusji 0

Huawei dość rzadko pokazuje jakieś większe urządzenia, jednak ma to się zmienić wraz z nowym modelem od tego producenta – Ascendem Mate 3. Ma się on charakteryzować ekranem o przekątnej 6,1 cala, prawdopodobnie w rozdzielczości 2K lub HD (w zależności od wersji urządzenia).

Ów phablet ma ponadto posiadać technologie od Synaptics w kwestii rozpoznawania skanów linii papilarnych. Obecnie urządzenie znane jest jako Huawei D3, jednak wystartuje pod nazwą Ascend Mate 3. Urządzenie będzie posiadać także procesor Kirin, z ośmioma rdzeniami taktowanymi zegarem o częstotliwości 1,8 GHz.

Całość ma być wspomagana przez 2GB lub nawet 3 GB pamięci RAM (także w zależności od wersji urządzenia, będą dostępne dwie). Tylna kamera zrobi zdjęcie w rozdzielczości do 13 megapikseli, a ta służąca do selfie także nie będzie słaba, bowiem umieszczone zostanie tam aż 5 megapikseli. Obie wersje urządzenia będą działać pod kontrolą Androida 4.4.2, będą oferować także łączność LTE, a nakładka na system ma zostać opracowana od początku do końca przez Huawei.

Produkcja urządzenia prawdopodobnie już ruszyła, a niewykluczone, że phablet zobaczymy już podczas IFA 2014.

Źródło: tablet-news.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona