Huawei Ascend Mate 2 wycieka na wyraźnych zdjęciach | Tabletowo.pl

Huawei Ascend Mate 2 wycieka na wyraźnych zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0
Fot. gsmarena.com

Fot. gsmarena.com

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia przedstawiające nadchodzący tabletofon Huawei Ascend Mate 2. Jak przystało na wyciek nie można ich oczywiście zaliczać do fotografii najwyższych lotów, ale i tak dają niezły pogląd na temat sprzętu.

Pierwsza generacja Huawei Ascend Mate wyposażona była w gigantyczny ekran o przekątnej 6,1-cala i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. W nowej odsłonie można spodziewać się równie dużego sprzętu. Ze zdjęć wynika, że koncern Huawei zdecydował się jedynie na niewielkie, kosmetyczne zmiany w designie tabletofonu.

Fot. gsmarena.com

Fot. gsmarena.com

Specyfikacja Ascend Mate 2 wciąż pozostaje zagadką. Wszystko wskazuje na to, że urządzenie wyposażone jest w ekran 6,1-cala, ale tym razem rozdzielczość jest nieco wyższa. Ascend Mate 2 ma mieć bowiem ekran o rozdzielczości Full HD. W estetycznej i ascetycznej obudowie zainstalowany ma być czterordzeniowy układ o taktowaniu 1,6 GHz (pierwsza generacja wyposażona była w układ 1,5 GHz). Mówi się również o 2 GB pamięci RAM.

Fot. gsmarena.com

Fot. gsmarena.com

Zdjęcia wypłynęły w chińskim serwisie Weibo.com i nie wiadomo jeszcze czy sprzęt będzie dostępny na zachodnich rynkach. Jeśli tylko dowiemy się czegoś więcej szybko o tym poinformujemy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona