HTC zaprasza na konferencję na 20 października | Tabletowo.pl

HTC zaprasza na konferencję na 20 października

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiła się informacja, że HTC planuje konferencję prasową na 20 października. Czego możemy się spodziewać?

Na Twitterze pojawiła się informacja, że już 20 października bieżącego roku o 18:00 czasu polskiego odbędzie się konferencja organizowana przez HTC. Zostanie na niej zaprezentowany jakiś smartfon, który działa w oparciu o system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Spekuluje się, że podczas tego wydarzenia dojdzie do prezentacji HTC One A9, o którym ostatnio pojawia się coraz więcej informacji. Ma to być sprzęt z 5-calowym wyświetlaczem Full HD, procesorem Qualcomm Snapdragon 620, 3GB pamięci RAM, 32GB miejsca na pliki oraz aparatami o matrycach 13 i 5 Mpix. Smartfon ma się wyróżniać czytnikiem linii papilarnych na przodzie i wyglądem bardzo zbliżonym do urządzeń Apple.

HTC One A9 1

Czy właśnie to urządzenie zostanie zaprezentowane podczas konferencji? Tego dowiemy się 20 października o 18:00. Jeśli chcecie być na bieżąco i otrzymać informację o rozpoczęciu transmisji wystarczy kliknąć „dodaj do mojego kalendarza google” na specjalnej stronie HTC.

Źródło: androidcentral

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona