HTC nie wyrobi się na CES 2017, ale pokaże coś nowego kilka dni później | Tabletowo.pl

HTC nie wyrobi się na CES 2017, ale pokaże coś nowego kilka dni później

Dołącz do dyskusji 0

HTC rozsyła zaproszenia na wydarzenie, które ma odbyć się 12 stycznia – kilka dni po zakończeniu się targów technologicznych CES. Co może wtedy pokazać?

Zaproszenie, jak widać powyżej, jest graficznie bardzo proste i w żaden sposób nie sugeruje, co możemy zobaczyć podczas konferencji. Jedyny przekaz, jaki płynie z informacji, daje do zrozumienia, że HTC ma coś „dla ciebie” („for you”). Logo HTC w prawym dolnym rogu jest wkomponowane tak, by literkę „C” można było odczytać również jako „U”. Czyżby oznaczało to, że HTC zamierza pokazać coś, w co będzie mógł się zaopatrzyć niemal każdy? Może chodzi o premierę jakiegoś przystępnego cenowo zestawu VR?

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że HTC One X10 zostanie zaprezentowany w styczniu, ale nie wydaje mi się, żeby HTC organizowało w tym celu specjalny pokaz, zwłaszcza, że ma to być typowy, nie wyróżniający się niczym średniak. HTC 11 zostanie pewnie pokazany w marcu lub kwietniu 2017 roku, ponieważ obecny flagowiec firmy zadebiutował właśnie w kwietniu. W takim razie 12 stycznia musi być zarezerwowany na jakieś inne urządzenie lub urządzenia.

Do 12 stycznia jest jeszcze trochę czasu. Może w nadchodzących dniach HTC przekaże nieco więcej informacji? A może do końca będzie trzymać w niepewności? Zobaczymy.

źródło: PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona