HTC nie wyrobi się na CES 2017, ale pokaże coś nowego kilka dni później 16

HTC nie wyrobi się na CES 2017, ale pokaże coś nowego kilka dni później

HTC rozsyła zaproszenia na wydarzenie, które ma odbyć się 12 stycznia – kilka dni po zakończeniu się targów technologicznych CES. Co może wtedy pokazać?

Zaproszenie, jak widać powyżej, jest graficznie bardzo proste i w żaden sposób nie sugeruje, co możemy zobaczyć podczas konferencji. Jedyny przekaz, jaki płynie z informacji, daje do zrozumienia, że HTC ma coś „dla ciebie” („for you”). Logo HTC w prawym dolnym rogu jest wkomponowane tak, by literkę „C” można było odczytać również jako „U”. Czyżby oznaczało to, że HTC zamierza pokazać coś, w co będzie mógł się zaopatrzyć niemal każdy? Może chodzi o premierę jakiegoś przystępnego cenowo zestawu VR?

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że HTC One X10 zostanie zaprezentowany w styczniu, ale nie wydaje mi się, żeby HTC organizowało w tym celu specjalny pokaz, zwłaszcza, że ma to być typowy, nie wyróżniający się niczym średniak. HTC 11 zostanie pewnie pokazany w marcu lub kwietniu 2017 roku, ponieważ obecny flagowiec firmy zadebiutował właśnie w kwietniu. W takim razie 12 stycznia musi być zarezerwowany na jakieś inne urządzenie lub urządzenia.

Do 12 stycznia jest jeszcze trochę czasu. Może w nadchodzących dniach HTC przekaże nieco więcej informacji? A może do końca będzie trzymać w niepewności? Zobaczymy.

 

źródło: PhoneArena